Spoločnosť IZOLEKO s.r.o. svoju obchodnú činnosť zameriava na ekologické stavebné materiály pre drevostavby, ktoré ľuďom zabezpečia kvalitné a zdravé bývanie. Na slovenský trh dováža a distribuuje produkty švajčiarskeho výrobcu drevovláknitých dosiek a izolácií . ekologické stavebné materiály ekologické stavebné materiály

Prírodné izolácie z drevovlákna PAVATEX sú exkluzívne, 100% ekologické izolačné materiály, ktoré spotrebiteľom zabezpečia zdravé, ekologické a úsporné bývanie.

Tieto produkty sú určené pre tých najnáročnejších klientov, požadujúcich od materiálov tú najvyššiu kvalitu a dlhodobú funkčnosť. Investíciou do drevovláknitých izolácií PAVATEX spotrebiteľ získava výhody v každom ročnom období – v zime je to výrazné zníženie nákladov na vykurovanie, v lete drevovláknité dosky PAVATEX účinne zabraňujú prehrievaniu interiérov a obytných podkroví. Drevovláknité izolačné dosky a rohože poskytujú zároveň výbornú ochranu pred nepríjemným hlukom z exteriéru, vysokú požiarnu odolnosť a  hlavne zabezpečujú zdravú a vyváženú klímu pre seba a svoju rodinu.

Drevovláknitá izolácia PAVATEX je paropriepustným materiálom optimálne vhodným do difúzne otvorených konštrukcií. Pre všetkých záujemcov o tento produkt preto poskytujeme poradenstvo a technickú podporu k certifikovaným difúzne otvoreným konštrukciám stien, striech a stropu bungalovu INSOWOOL. Ide o konštrukcie nenáročné na prevedenie, testované v klimatizačnej komore, kde sa sleduje proces difúzie vodnej pary a takisto boli vykonané testy požiarnej odolnosti konštrukcií. Môžete si byť preto istý, že získate funkčné a komplexné riešenie, ktoré Vám zaistí stabilnú a zdravú mikroklímu v interiéri.

Spoločnosť IZOLEKO sa zaujíma o svoje okolie, preto pre vás vyberáme prírodné a ekologicky čisté produkty, ktoré pochádzajú z obnoviteľných surovín a zabezpečia pohodu a zdravé ovzdušie pre váš domov. IZOLEKO taktiež podporuje miestny dobrovoľný hasičský zbor, s ktorým organizuje verejnoprospešné aktivity.