Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /data/9/4/947f1ace-c040-4587-bd7e-6c0df8780dc3/izoleko.sk/web/wp-config.php on line 87
Ekologické tepelné izolácie PAVATEX - prírodné materiály z dreva

Drevovláknité dosky

Izolácie Pavatex

PAVATEX – kvalita zo Švajčiarska

Od svojho založenia v roku 1932 sa firma PAVATEX špecializuje na výrobu vysoko kvalitných izolačných systémov z drevovláknitých dosiek pre široké uplatnenie v celej štruktúre opláštenia budovy. Už 85 rokov skúseností a inovácií robia spoločnosť PAVATEX popredným dodávateľom na celom svete.

PAVATEX ponúka vynikajúce izolačné riešenia pre novostavby aj pre renováciu existujúcich budov. Ekologické tepelné izolácie z drevných vlákien nezaťažujúce životné prostredie ľahko spĺňajú všetky požiadavky na v súčasnosti používané moderné izolačné materiály a prinášajú mnoho ďalších výhod. Paropriepustné, ale vzduchotesné izolačné systémy z drevovláknitých dosiek PAVATEX spoľahlivo chránia pred chladom v zime, pred horúčavou v lete a takisto chráni obyvateľov pred nepríjemným hlukom vonkajšieho sveta.  Drevovláknité izolácie PAVATEX neobsahujú škodlivé látky a vďaka svojej paropriepustnosti  vytvárajú zdravé a príjemné prostredie v interiéri  a v neposlednom rade bezpečné ekologické konštrukcie. Na konci životnosti môžu byť izolačné materiály z drevovlákna dokonca kompostované alebo tepelne využité.

Výrobné miesta spoločnosti PAVATEX v Cham (Švajčiarsko) a Golbey (Francúzsko) patria k najvýkonnejším a najšetrnejším k životnému prostrediu v priemysle. Spoločnosť PAVATEX prikladá maximálnu dôležitosť energetickej účinnosti a trvalej udržateľnosti pri výbere surovín a pri výrobe a preprave izolačných dosiek z drevovlákna.

Výrobný závod Cham (Švajčiarsko), založ. r. 1932

Výrobný závod Golbey (Francúzsko), založ. r. 2013